Ania Winiarska

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi - Wydział Kompozycji, Teatrii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Artystycznej - specjalność: choreografia i techniki tańca (taniec unikatowy). Uzyskała dyplom Aktora Scen Muzycznych z wynikiem bardzo dobrym w Państwowym Policealnym Studium Wokalno - Baletowym w Gliwicach. Ukończyła Szkołę Muzyczną I st. (instrument główny - altówka, instrument dodatkowy - fortepian). Organizowała występy sceniczne w Clubie Muzycznym Chorus. Obecnie współpracuje z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie. Tancerka w spektaklu W. Szekspira "Miarka za miarkę" w Teatrze Nowym w Zabrzu. Tancerka w musicalu H. Warrena "42 Street" w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Choreografka studenckiego Teatru Hybryda w Warszawie.

Od najmłodszych lat swoją przyszłość chciała wiązać z tańcem i teatrem. W wieku 10 lat po raz pierwszy stanęła na deskach teatru Pierro gdzie grała główne role w przedstawieniach dla najmłodszych i ich rodziców. W tym samym czasie brała udział w festiwalach poświęconych tańcu, na których zajmowała 1 miejsca w kategorii tańca klasycznego, współczesnego.

Pracuje jako instruktor i choreograf w wielu szkołach tańca, teatrach oraz klubie gimnastyki artystycznej UKS Irina. Swoje doświadczenia zawodowe wykorzystuje w pracy pedagogicznej z dziećmi w wieku przedszkolnym, młodzieżą, dorosłymi tancerzami a także jako opiekun, choreograf i trener na obozach tańca. W swoje zajęcia wkłada mnóstwo serca i pasji.. .

Partnerzy

Zapisz się™ na zaję™cia