Wieczory panieńskie

Chcesz spędzić swój wieczór panieński zupełnie inaczej niż wszyscy? A może zafundować taki wieczór swojej przyjaciółce?

Spotkajmy się u nas - w Akademii Tańca im. Isadory Duncan. Zorganizujemy Wam niepowtarzalny WIECZÓR PANIEŃSKI.

Proponujemy Wam 1-2 godzinny kurs Burleski, Sexy Dance, Tańca Brzucha i czego tylko zapragniecie! Nasi instruktorzy dodadzą Wam pewności siebie i podpowiedzą jak umiejętnie i z wdziękiem prezentować swoją kobiecość.

Te niezwykłe zajęcia dadzą Wam ogromną dawkę muzycznej energii i tanecznych umiejętności, które wykorzystacie tego wieczoru.

Prowadzącym wieczór może być zarówno kobieta jak i mężczyzna...

Gorąca muzyka i szalony taniec... zapewniamy dobrą zabawę, która będzie świetnym rozpoczęciem tego zwariowanego wieczoru. Po wyjściu od nas, Wszystkie będziecie królować na parkiecie! Żaden mężczyzna nie będzie mógł oderwać od Was wzroku, a zwłaszcza od Panny Młodej...

 

Pole Dance

Zapraszamy uczestniczki całej świty Panny Młodej na szaloną przygodę w Akademii Isadory.
Wasz Wieczór Panieński nie musi być nudny!!!

Postaramy się, aby ten wieczór pozostał w Waszej pamięci na długi czas. Jesteśmy jednym z nielicznych szkół tańca w Warszawie, które w swojej ofercie posiadają zajęcia Pole Dance. Nie czekaj, zarezerwuj swój termin już dziś.

Cała godzina szaleństwa! To uczestniczki wieczoru razem z przyszłą Panną Młodą decydują, jaki charakter mają mieć zajęcia. Taniec na rurze, na krześle, choreografie imprezowe, nauka striptizu, taniec z gadżetami (kapelusze, pióra boa...) lub odrobina akrobatyki.

Do dyspozycji Pań - sala taneczna VIP wyposażona w 7 rur do pole dance (UWAGA: w tym 2 rury obrotowe!) oraz instruktorka, która przygotuje zmysłową choreografię.

To świetny sposób na rozpoczęcie tej całonocnej, szalonej imprezy. Istnieje również możliwość wynajęcia sali na kolejne godziny, tylko do Waszej dyspozycji.

W ofercie Wieczoru Panieńskiego z Pole Dance wliczona jest godzinna nauka tańca w Akademii Isadory dla wszystkich uczestniczek imprezy, z udziałem doświadczonej i wykwalifikowanej instruktorki Pole Dance.

 Opcje dodatkowe:

  • Butelka szampana - koszt 30zł
  • Prezent dla przyszłej Panny Młodej !!! Karnet na kurs w Pole Dance (do nabycia w recepcji). Taki prezent ucieszy każdą kobietę! (Koszt 250zł/8 zajęć)
  • Możliwość wyboru terminu uczestnictwa w zajęciach, termin ważności 3 m-ce od daty zakupu.
  • Możliwość wynajęcia sali VIP na kolejne godziny- koszt 50zł/h.

Burleska

Naucz się sztuki uwodzenia i kokietowania.

Długie rękawiczki, wysokie obcasy, kabaretki i czerwona szminka. Jedyna taka okazja, aby poczuć się jak gwiazda Rewii.

W ciągu godzinnych zajęć nauczycie się podstawowych ruchów i pozycji w specjalnie dla was przygotowanej choreografii, a przede wszystkim poczujecie niesamowity klimat paryskiego kabaretu.

Do wyboru choreografia z rekwizytem (krawat, baloniki lub we własnym zakresie ? rękawiczki), lub bez rekwizytu.

 
Opcje dodatkowe:

  • Butelka szampana- koszt 30zł

Taniec Brzucha

 

W rytmach orientu, Ty i Twoje przyjaciółki przemienicie się w tajemnicze bellydancerki!

To oryginalny sposób na spędzenie wieczoru panieńskiego oraz relaks duszy, połączony z ruchem ciała. Bez względu na wiek czy rozmiar, odkryjesz taniec, którego piękno jest domeną prawdziwych kobiet. Ta forma wieczoru panieńskiego polecana jest szczególnie dla kobiet w ciąży.

Sexy Dance

 

Podczas zajęć Sexy Dance Panna Młoda i jej przyjaciółki poczują się jeszcze bardziej kobieco, zmysłowo!

A wszystko to za sprawą gorącego Sexy Dance z krzesłami, Sexy Latino Dance, Sexy Dance lub gorącej Rumby. Klimat wieczoru zależy od Was. My zapewniamy profesjonalną instruktorkę (lub instruktora!), którzy nauczą Was, jak oczarować każdego mężczyznę, a przyszła Panna Młoda będzie mogła wypróbować nowo poznaną sztukę uwodzenia podczas dalszej części wieczoru!

Cennik

Ilość osób Cena od osoby
do 7 osób 60zł/osobę
powyżej 7 osób 50zł/osobę
100zł za instruktora

Do zobaczenia na wieczorze panieńskim w Akademii Isadory!

Partnerzy

Zapisz się™ na zaję™cia